space    
Rzeczoznawcy i specjaliści
 

Najnowsze zlecenia

Aby dodać wizytówkę musisz posiadać konto na stronie.

Regulamin

 

Definicje:

 • ? Administrator - osoba odpowiedzialna za zarządzanie serwisem,
 • ? Użytkownik - każda osoba zainteresowana informacjami zawartymi w portalu, korzystająca z jego zasobów oraz funkcji ,
 • ? Rzeczoznawca/Specjalista/Ogłoszeniodawca - Użytkownik, osoba fizyczna lub firma zarejestrowana w portalu świadcząca usługi
 • ? Wizytówka - pisemna forma prezentacji własnej działalności Użytkownika portalu
 • ? Zlecenia - ogłoszenie, którego przedmiotem jest wykonanie danej usługi,
 • ? Konto - miejsce w portalu rzeczoznawcy.bydgoszcz.pl przyporządkowane danemu Użytkownikowi, w którym może zarządzać swoimi danymi i zaleceniami.


Informacje ogólne

 1. Regulamin określa zasady umieszczania informacji przez Użytkowników portalu rzeczoznawcy.bydgoszcz.pl na wizytówkach, a także zasady korzystania z serwisu przez Użytkowników odwiedzających portal nie będących zarejestrowanymi.
 2. Dokonanie rejestracji jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu i zobowiązaniem do jego przestrzegania.
 3. Wszystkie informacje znajdujące się na wizytówkach zamieszczone są przez osoby bądź firmy zarejestrowane w portalu rzeczoznawcy.bydgoszcz.pl. Za treść umieszczonych ogłoszeń, artykułów i innych doniesień na stronie pełną
  odpowiedzialność ponoszą ich autorzy. Treści niezgodne z dobrymi obyczajami i obowiązującymi przepisami w Polsce będą usuwane.
 4. Administrator portalu zastrzega sobie prawo edycji wizytówek w przypadku wystąpienia w nich błędów ortograficznych, technicznych, edycyjnych lub graficznych.
 5. Administrator zastrzega sobie możliwość wystąpienia przerw technicznych w działaniu portalu rzeczoznawcy.bydgoszcz.pl. W razie ich wystąpienia, Administrator dołoży wszelkich starań, aby ich długość była możliwie najkrótsza. Wszelkie informacje o błędnym działaniu portalu będą rozpatrywane i niezwłocznie naprawiane, jeżeli potwierdzona zostanie ich zasadność.
 6. Dane kontaktowe podawane przez Użytkowników mogą być wykorzystywane wyłącznie do czynności mających na celu uzyskanie dodatkowych informacji na temat usług lub ustalenie szczegółów rozpoczęcia współpracy. Wykorzystywanie danych
  kontaktowych Użytkowników do innych celów jest zabronione. Wszelkie prawa autorskie związane z rozwiązaniami technologicznymi.
 7. Zastosowanymi w portalu rzeczoznawcy.bydgoszcz.pl, jak również informacje na nim publikowane, są zastrzeżone właścicielowi portalu. Udostępnianie, kopiowanie, powielanie oraz wykorzystywanie inne niż do celów informacji bądź do użytku
  własnego, związanego z jakąkolwiek działalnością komercyjną - jest zabronione.
 8. Informacje zamieszczane na wizytówkach Użytkowników stanowią ich własność i podlegają ochronie prawnej. Zabrania się ich kopiowania i powielania bez uprzedniej zgody Użytkownika.


Informacje szczegółowe - Użytkownicy zarejestrowani

 1. Użytkownik zarejestrowany oświadcza, że dane przez niego podane są prawdziwe. W przypadku ich zmiany, Użytkownik zobowiązany jest do dokonania bezzwłocznej aktualizacji danych po zalogowaniu się do portalu rzeczoznawcy.bydgoszcz.pl. Użytkownik odpowiada za ewentualne szkody powstałe w wyniku podania fałszywych lub błędnych danych.
 2. Użytkownik oświadcza, że wszystkie informacje umieszczone w portalu rzeczoznawcy.bydgoszcz.pl nie naruszają mienia, praw, ani dobrego imienia osób trzecich. W sytuacji naruszenia mienia i praw osób trzecich i wystąpienia ich na drogę
  prawną wobec portalu i/lub jego twórców, podmiot zobowiązuje się do pokrycia wszelkich kosztów jakie portalu poniósł w związku z roszczeniami osób trzecich.
 3. Użytkownicy portalu rzeczoznawcy.bydgoszcz.pl w trakcie rejestracji potwierdzają zaznajomienie się z Regulaminem portalu. Użytkownik portalu otrzymuje w trakcie rejestracji na adres e-mail podany w procesie rejestracji link, który musi potwierdzić
  aby aktywować swoje konto.
 4. Podczas rejestracji Użytkownik portalu rzeczoznawcy.bydgoszcz.pl zobowiązany jest do podania wszystkich wymaganych danych zgodnych z prawdą. Użytkownik portalu odpowiada za ewentualne szkody powstałe w wyniku podania fałszywych lub
  nieprawdziwych danych.
 5. Zrejestrowani Użytkownicy wyrażają zgodę na przesyłanie drogą mailową informacji handlowych, informacji systemowych, informacji o zmianach w portalu i jego regulaminie oraz innych wiadomości od administratora. Wykorzystywanie ich danych
  do celów statystycznych.
 6. Użytkownik portalu ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz prawo do ich poprawiania i żądania ich usunięcia. W celu ich usunięcia należy zwrócić się do właściciela portalu za pośrednictwem poczty elektronicznej powiązanej z kontem
  użytkownika na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .
 7. W przypadku usunięcia konta, usunięcia ogłoszenia lub blokady konta za niezgodność z regulaminem, opłaty dokonane za płatne usługi nie podlegają zwrotowi.
 8. Zabrania się Użytkownikom dodawania wizytówek do kategorii niezwiązanych z ich profilem działalności.
 9. Zabrania się Użytkownikom reklamowania innych portali i serwisów internetowych niezwiązanych z ich działalnością lub konkurencyjnych dla portalu rzeczoznawcy.bydgoszcz.pl.
 10. Pole "adres www" jest jedynym, w jakim może się znajdować adres strony z pełną ofertą Użytkownika.
 11. Użytkownik może wykupić:
  - dodanie swojego logo: 50 zł/rok
  - dodanie adresu swojej strony www: 30zł/rok
  - opis rozszerzony: 100 zł/rok
  - słowa kluczowe: 30 zł/rok
 12. Zabrania się wszelkich działań utrudniających lub uniemożliwiających działanie portalu.
 13. Właściciel portalu rzeczoznawcy.bydgoszcz.pl ma prawo do usunięcia wizytówek i dowolnych informacji zamieszczonych na portalu przez Użytkowników portalu bez podania przyczyny.
 14. Naruszenie regulaminu w którymkolwiek jego punkcie będzie skutkowało usunięciem wpisu i dowolnych informacji Użytkownika z portalu rzeczoznawcy.bydgoszcz.pl.
 15. Za naruszenie postanowień niniejszego Regulaminu uważa się również działania lub zaniechania zamierzające do jego obejścia.


Dodawanie zleceń

 1. Użytkownik zamieszczający zlecenie ponosi odpowiedzialność za jej treść.
 2. Zlecenia należy dodać do odpowiedniej kategorii.
 3. Treść zlecenia może być zmieniona przez Użytkownika w każdej chwili
 4. Pole kontakt jest jedynym miejscem, w jakim może się on znajdować
 5. Nie stosowanie się do regulaminu może skutkować usunięciem zlecenia

---